Marketing szeptany 100 (Nr aukcji: 2046375, Czas zakończenia : 18 Jun. 2020 21:39:23) - webaukcje.pl - serwis aukcyjny
webaukcje.pl - aukcje regionalne
header Dla zarejestrowanych [] header
Nazwa użytkownika
Hasło


  Kategorie:

Wróć do strony domowej
Kategoria główna : Biuro, reklama > Usługi > Marketing i reklama
   Marketing szeptany 100 Nr aukcji : 2046375   
Czy jesteś sprzedawcą lub potencjalnym kupcem tego przedmiotu?
Zaloguj się by zobaczyć swój status
Drukuj Obserwuj przedmiot Powiadom przyjaciela o tej aukcji    Marketing szeptany 100

Aby móc licytować, musisz się zarejestrować.

Ilość 50
Miejsce 60-706, Wielkopolskie
Kraj Poland
Pozostały czas Zamknięte
Czas rozpoczęcia 02 Jan. 2020 20:39:23
Czas zakończenia 18 Jun. 2020 21:39:23
Stan Zamknięte
Zwycięzca(y) N/A
Informacje o sprzedawcy
Wiki-rek (0) Sprzedawca zweryfikowany
Zarejestrowany od 17 May. 2019
w Poland
Inne przedmioty tego sprzedawcy
Ocena wg komentarzy 0.00%
0
0
0
0
0
Zobacz komentarze
Opis

Chcesz zwiększyć widoczność Swojej strony? Polepszyć jej pozycję w wyszukiwarkach? Zależy Ci na wypromowaniu konkretnej marki czy produktu? Chcesz mieć lepszy kontakt z klientem?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmiała "Tak", to serdecznie zapraszam do skorzystania oferowanej tu usługi.

W ramach niniejszej usługi wykonam i opublikuję 100 unikalnych wpisów, odnoszących się pośrednio, jak i bezpośrednio przedmiotu zlecenia, tak aby jako całość stanowiły one spójne i logiczne działanie mające pozytywny wpływ na Twoją stronę, tworzoną markę czy konkretny produkt, zarówno pod względem poprawy wyników w wyszukiwarkach, jak i pozytywnego wizerunku w sieci.

Wpisy mogą mieć charakter dyskusji na forach, (zarówno poprzez ich otwieranie i odpowiednie ukierunkowanie, jak i dołączenie się do wątków już istniejących), komentarzy na popularnych portalach internetowych pod artykułami tam publikowanymi. W ramach wykonywanych działań korzystam też z formy tzw. artykułów precli, jak i wykorzystuję możliwość komentowania i informowania w grupach Social Media.

Czas wykonania usługi jest uzależniony od popularności danego tematu, jednak każde zlecenie wykonuje tak, aby osoba obserwująca tego rodzaju działania odnosiła wrażenie ich naturalnego charakteru.

Ponadto tempo działań musi dodatkowo uwzględniać specyfikę algorytmów wyszukiwarek. Średnio w przypadku 100 wpisów staram się by okres ten oscylował w okolicy miesiąca czasu, choć w przypadku bardzo popularnych tematów jak i szeroko zakrojonych kompleksowych kampanii reklamowych może on być znacznie krótszy, podobnie jak w przypadku bardzo unikatowych i niszowych produktów, może on ulec znacznemu wydłużeniu.


Nie wykonuję usług i zastrzegam prawo do odmowy wykonania zakupionej usługi lub przerwania jej wykonywania w przypadku, gdy jej celem będzie oszustwo, np. w trakcie wykonywania zlecenia okaże się, że reklamowana strona jest fikcyjnym sklepem, który zbiera zamówienia, wyłudza płatności, a nie wysyła towaru. Dotyczy to również stron naruszających prawa autorskie (np. nielegalne sklepy mp3), stron propagujących zakazane treści, faszyzm, komunizm czy rasizm.

Nie wysyłam do akceptacji wpisów, nie przekazuję danych co do bazy for i portali, wykorzystanych kont czy profil.

W związku z tym iż każda usługa jest opracowywana i wykonywana pod konkretne indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z przepisami prawa, pomimo zawarcia umowy zdalnej (na odległość) w tym przypadku nie obowiązuje prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni.

Po zakupie proszę o przesłanie mailowo na adres ebay@wikirek.com.pl informacji co do przedmiotu zlecenia. W przypadku jeżeli informację nie będą wystarczające lub będę potrzebowała np ich doprecyzowania w trakcie wykonywania usługi, dokonując zakupu usługi kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych w postaci wykorzystania adresu mailowego z którego zostały wysłane niezbędne do realizacji usługi informacje.

Realizacja usługi rozpoczyna się z chwilą przesłania wszelkich niezbędnych do jej realizacji oraz jej opłacenia (jako opłacenie usługi rozumiem wpływ i zaksięgowanie środków na moim koncie bankowym).

Konto do wpłaty kupujący otrzymuje w wiadomości potwierdzającej zakup usługi.

Usługę realizuję osobiście, a po zakupie i opłaceniu kupujący otrzymuje fakturę VAT. Preferuję płatność za fakturę w opcji split payment (kwota netto na rachunek podstawowy, kwota VAT na specjalny rachunek VAT) - dalej to kupującemu gwarancję iż ma prawo do odliczenia VAT

Po wykonaniu usługi kupujący otrzymuje pełen raport z jej wykonania w formacie arkusza kalkulacyjnego lub PDF (do wyboru)


Obrazki dla aukcji
Wybierz obrazek
Marketing szeptany 100
Przedmiot obserwowany 255 razy
Zadaj pytanie sprzedającemu
Zaloguj się, aby zadać sprzedającemu pytanie.
Płatność offline
Przelew na konto
Przelew na konto
Wysyłka
Warunki transportu Sprzedawca płaci za wysyłkę
Koszt przesyłki -
Ubezpieczenie -
Sposób wysyłki Mail
Dane do wysyłki i płatności Faktura proforma w postaci pliku .pdf wysyłana po zakupie Numery rachunków bankowych (podstawowy i VAT) są podane na fakturze Na rachunek podstawowy należy wpłacić kwotę netto Na rachunek VAT kwotę VAT Faktura VAT wysyłana po zaksięgowaniu wpłaty na kontach Po zakończeniu realizacji usługi kupujący otrzymuje raport w postaci arkusza kalkulacyjnego lub .pdf (do wyboru)

Nadawca , Wiki-rek , bierze całkowitą odpowiedzialność za treść

Złóż ofertę na ten przedmiot
Marketing szeptany 100

Aby móc licytować, musisz się zarejestrować.Patroni medialni / wspolpraca:Platnosci:Preferowane przegladarki:
forumlbl polfirmy  paypal  modeyvbrokers firefox ie  opera
Copyright ©2010 webaukcje.pl - serwis aukcyjny. Wszelkie prawa zastrzezone.
Korzystanie z witryny oznacza akceptacje Regulaminu oraz Polityki prywatnosci